سوالات متداول

تصور کنید اگر بازدید کننده سایت شما به دنبال مطلبی باشد و بتواند آن را در کمترین زمان ممکن با استفاده از فرم جستجو پیدا کند چه حس رضایتی پیدا خواهد کرد. توجه داشته باشید امروز کاربران صبر و حوصله زیادی ندارند و دوست دارند مطالبی را که می خواهند به سرعت در سایت پیدا کنند. اگر نتوانند آن را در سایت شما پیدا کنند؛ از سایت خارج شده و مطلب مورد نظر خود را در جای دیگری پیدا خواهند کرد.

روش‌های سنتی که برای پیاده سازی جستجو در سایت‌ها استفاده می‌شود؛ به لحاظ سرعت و دقت کیفیت مطلوبی ندارند و با زیاد شدن محتوای سایت  دچار افت شدیدی در سرعت نشان دادن نتایج می‌شوند. کاربران در جستجوی خود رفتارهای مختلفی دارند.  پیاده سازی جستجو نیاز به حفظ استانداردهایی دارد که در نتیجه آن بتوان در تمامی حالات به کاربران جواب‌های مرتبطی نشان داد. بدست آوردن و پیاده سازی این استانداردها از روش‌های سنتی امکان پذیر نیست..

با سرویس تکسوس مدیران سایت‌ها می‌توانند کل فرایند جستجو را تحت کنترل خود درآورند. تکسوس با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، جستجویی دقیق و سریع ارائه کرده و امکان استفاده از گزارش‌های جستجوی کاربران به شکلی سودمند را برای مدیران سایت‌ها فراهم می‌سازد. شما می‌توانید پارامترهای مختلفی را در نمایش دادن نتایج به کاربران دخیل کرده و به این صورت جستجویی کاملا مطابق با نیازهای سایت خود داشته باشید. وجود قابلیت‌هایی همچون نمایش هدفمند تبلیغ براساس جستجوی کاربران و مشاهده گزارش‌های جستجوی کاربران به تفکیک هر کاربر در بازه‌های زمانی مشخص تکسوس را به ابزاری کاربردی برای سایت‌ها تبدیل کرده است.

کاربرانی که از API مخصوص تکسوس و یا پلاگین وردپرس استفاده میکنند؛ اطلاعات سایت آنها در لحظه قابل بروز رسانی در سرویس تکسوس می‌باشد. برای دیگر کاربران برحسب نیاز آنها در بازه‌های زمانی مشخصی اطلاعات سایت توسط خزشگر جمع آوری شده و توسط سرویس تکسوس قابل جستجو می‌شود